Kočky mají rády ptáčky

Interdrought2020.com Kočky mají rády ptáčky Image
Hledáte knihu Kočky mají rády ptáčky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Liba Žambochova? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Život se třemi kočkami a dvěma kluky není nudný ani jednotvárný. A když se k nim navíc přidá pár ptáčků, to teprve začíná pořádná zábava.Smlsnou si kočky na ptáčcích nebo se zblázní z jejich věčného štěbetání? A jak se kluci Alex a Matyáš vypořádají s loveckým pudem, jemným sluchem a ostrými drápky svých koček? Aby to zvládli, musí se dozvědět a naučit hromadu nových věcí. A nezapomenout bunkrovat, hrát si s kamarády a provádět spoustu klukovských neplech se zvířátky i bez nich.

NÁZEV SOUBORU: Kočky mají rády ptáčky.pdf

AUTOR: Liba Žambochova

ISBN: 9788075536716

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

STÁHNOUT ČÍST

A kdyby kluci náhodou na chvíli polevili a nic neprovedli, hravě je zastoupí tři kočky. Život s dětmi a zvířátky je zkrátka plný překvapení a vy se o tom můžete přesvědčit. Ve spolupráci s nakladatelstvím Triton vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Kočky mají rády ptáčky.

Mnoho zvířat má rádo hudbu, ale dosud se muselo spokojit se skladbami určenými pro lidi. To chce změnit profesionální americký violoncellista David Teie, který skládá muziku pro kočky. Vysoké tóny harfy připomínající štěbetající ptáky podkládá basovým kočičím předením vygenerovaným počítačem.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY