Tajný svitek

Interdrought2020.com Tajný svitek Image
Trávit čas knihou Tajný svitek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tajný svitek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Příběh se odehrává v dnešním Izraeli, převážně v Jeruzalémě. Hlavní postavou je Josh Cohan, americký archeolog z filadelfského muzea. Poté, co ztratí iluze o své práci a praktikách svých kolegů, se vydává do Izraele, země svých předků, která ho vždy velice přitahovala. Zde náhodně nachází v jeskyni v poušti nádobu s tajným svitkem psaným v aramejštině. Jeho autorem by mohl být sám Ježíš Kristus. Do hry vstupuje sekta Strážců, která usiluje o zničení svitku. Joshovi se přesto daří obsah svitku odkrývat, a tak se dostává nejen do nebezpečných situací, ale i do rozporu s oficiálními názory církve.

NÁZEV SOUBORU: Tajný svitek.pdf

AUTOR: Ronald Cutler

ISBN: 8072433544

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Svitek jsem nemela asi dvacet let...tak jsem nechala inspirovat. Mleko jsem nemela, tak jsem tam dala velky jogurt a trochu prasku na peceni....a pak jsem si s hruzou precetla vase prispevky a s hororem v ocich hlidala troubu. K memu prekvapni svitek byl skvely.

Kniha: Tajný svitek (Ronald Cutler). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY