Šarlatový slib

Interdrought2020.com Šarlatový slib Image
Trávit čas knihou Šarlatový slib! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Šarlatový slib a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Milostný historický román zavede čtenáře do 13. století. Hrdinkou je sedmnáctiletá Karen, jediná dcera barona Fennella. Dívka vyrůstá na otcově hradě v severní Anglii v poměrném klidu a blahobytu. Jednoho dne si však uvědomí, že jí toho ke skutečnému štěstí přece jen ještě hodně chybí. Otec jí hledá ženicha a Karen se právě zamilovala do mladíka, kterého by jí zcela jistě neschválil. Zvítězí otcova vůle, nebo dívčina vynalézavost, se kterou vyrazí svému štěstí na půl cesty vstříc?

NÁZEV SOUBORU: Šarlatový slib.pdf

AUTOR: Elizabeth O´Hara

ISBN: 8072142712

VELIKOST SOUBORU: 3,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Toto dílo tvoří vstupní část rozsáhlé čtyřdílné historické ságy vyprávějící životní příběhy čtyř bratrů z rodu Montgomeryů. Román nabitý dramatickými zápletkami se odehrává v šestnáctém století za...

Kde neexistuje úcta nebo důstojnost a lidskému slovu se dá věřit, jenom když ho doplní o slib. Kde ženy nechtějí děti a muži nechtějí rodinu. Kde mladí považují sami sebe za úspěšné, když řídí auto jejich rodičů, a kde che každý, kdo má alespoň malou moc, demonstrovat, že ostatní nic neznamenají.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY