Bitva na Kovářských světech

Interdrought2020.com Bitva na Kovářských světech Image
Hledáte knihu Bitva na Kovářských světech? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Graham Sharp Paul? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Podporučík Michael Helfort je přidělen na těžký křižník Ishaq, který se má postavit nové kovářské hrozbě. Michael se musí smířit s krutou pravdou: Nikdo nemá rád mladé hrdiny - a jejich nadřízení dvojnásob. Pak je Ishaq bez jediného varování napadena a rozstřílena. A spolu s ní dalších dvacet sedm lodí plujících pod vlajkou Federace. Z Ishaq se zachrání jen hrstka lidí, mezi nimi i Michael. Přišel čas zúčtování a Kováři mají v úmyslu vyslat všechny své válečné lodě, aby zabily Helforta a spolu s ním i celou Federaci planet. Bohužel pro ně se ale ukáže, že ani celá jejich Flotila na tenhle úkol nestačí.

NÁZEV SOUBORU: Bitva na Kovářských světech.pdf

AUTOR: Graham Sharp Paul

ISBN: 9788071974116

VELIKOST SOUBORU: 3,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Bitva na Kovářských světech od Paul Sharp Graham v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

Paul Graham Sharp - Bitva na kovářských světech , brož Pokud jste u nás již v minulosti nakupovali, zadejte při registraci stejnou emailovou adresu jako v předchozích objednávkách a my Vám po přihlášení zpětně zobrazíme seznam Vašich objednávek!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY