Bitva na Kovářských světech

Interdrought2020.com Bitva na Kovářských světech Image
Trávit čas knihou Bitva na Kovářských světech! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bitva na Kovářských světech a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Podporučík Michael Helfort je přidělen na těžký křižník Ishaq, který se má postavit nové kovářské hrozbě. Michael se musí smířit s krutou pravdou: Nikdo nemá rád mladé hrdiny - a jejich nadřízení dvojnásob. Pak je Ishaq bez jediného varování napadena a rozstřílena. A spolu s ní dalších dvacet sedm lodí plujících pod vlajkou Federace. Z Ishaq se zachrání jen hrstka lidí, mezi nimi i Michael. Přišel čas zúčtování a Kováři mají v úmyslu vyslat všechny své válečné lodě, aby zabily Helforta a spolu s ním i celou Federaci planet. Bohužel pro ně se ale ukáže, že ani celá jejich Flotila na tenhle úkol nestačí.

NÁZEV SOUBORU: Bitva na Kovářských světech.pdf

AUTOR: Graham Sharp Paul

ISBN: 9788071974116

VELIKOST SOUBORU: 10,78 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Bitva na Kovářských světech (Graham Sharp Paul). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Kniha: Bitva na Kovářských světech - Graham Sharp Paul. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY