Dumbo

Interdrought2020.com Dumbo Image
Hledáte knihu Dumbo? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Zima skončila a cirkus opět vyrazil na cesty. Ale ještě předtím ho navštívili čápi a přinesli zvířatům uzlíčky s mláďaty. Také slonice paní Jumbová se nakonec dočkala. Jenže když rozbalila svůj uzlíček, vykouklo na ni slůně s obrovskýma ušima. Všichni se slůněti smáli. Ale to ještě netušili, že právě díky svým uším je výjimečné a dokáže věci, o kterých ostatní mohou jen snít.

NÁZEV SOUBORU: Dumbo.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025211502

VELIKOST SOUBORU: 9,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dumbo. Milovaný příběh z roku 1941 opět ožívá, tentokrát pod taktovkou Tima Burtona. A když říkáme ožívá, myslíme to doslova - těšit se můžete na hraný film doplněný o zajímavé CGI, a vy si tak budete moci grimasy malého Dumba užít naplno.

Directed by Samuel Armstrong, Norman Ferguson, Wilfred Jackson. With Sterling Holloway, Edward Brophy, Herman Bing, Billy Bletcher. Ridiculed because of his enormous ears, a young circus elephant is assisted by a mouse to achieve his full potential.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY