Anjeli v mojich vlasoch

Interdrought2020.com Anjeli v mojich vlasoch Image
Trávit čas knihou Anjeli v mojich vlasoch! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Anjeli v mojich vlasoch a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila. Žije pokojným životom na írskom vidieku. Keď bola dieťaťom, považovali ju za retardovanú, lebo nejavila záujem o svet vôkol seba. Pamätá si, že okrem okolitého sveta vnímala rovnako intenzívne aj anjelov a duše mŕtvych. Dlho si myslela, že aj ostatní vnímajú okolitý svet tak ako ona.Lorna rozpráva svoj životný príbeh: Vyrastala v chudobnej rodine, neskôr pracovala v Dubline, vydala sa a zažila rodinnú tragédiu. Čitateľ v ňom stretáva bytosti z duchovných svetov, ktoré prebývajú aj v našom svete – prevažne ohromujúco krásnych a rozmanitých anjelov vrátane proroka Eliáša i duší mŕtvych. Dnes Lornu nenavštevujú len chorí hľadajúci uzdravenie a útechu, ale aj teológovia rôzneho vierovyznania, ktorí sa snažia preniknúť do podstaty duchovných záležitostí.Tento pozoruhodný príbeh je svedectvom ženy, ktorá vidí veci na opačnom konci spektra mimo každodenných zážitkov.

NÁZEV SOUBORU: Anjeli v mojich vlasoch.pdf

AUTOR: Lorna Byrne

ISBN: 9788055121161

VELIKOST SOUBORU: 7,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jej knihy Anjeli v mojich vlasoch (IKAR 2010), Schody do neba (IKAR 2011), Posolstvo nádeje od anjelov (IKAR 2013) a Láska z nebies (IKAR 2014) preložili do 30 jazykov. Posledné dve Lornine knihy sa podľa britských novín Sunday Times zaradili na prvú priečku rebríčka najpredávanejších titulov.

Asi pred dvomi mesiacmi som niekde na nete, na nejakých ezo stránkach natrafila na knihu Anjeli v mojich vlasoch, ktorú napísala Lorna Byrneová. Na prvý pohľad mi padla do oka. Zaujal ma príbeh a bola som zvedavá čo sa z toho vykľuje, ako to budem vnímať. Tak som premýšľala, že si ju kúpim. Potom mi…

SOUVISEJÍCÍ KNIHY