Moje jedlo - Pyco /Kolekcia/

Interdrought2020.com Moje jedlo - Pyco /Kolekcia/ Image
Hledáte knihu Moje jedlo - Pyco /Kolekcia/? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Martin Pyco Rausch? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kolekcia titulov: Moje jedlo, Moje jedlo 2 a Štyri ročné obdobiaMoje jedloMartin Pyco Rausch, známy predovšetkým ako moderátor a hudobný dramaturg, patrí k vášnivým kulinárom. Vyštudoval Hotelovú akadémiu a napriek tomu, že jeho profesionálny život sa uberal iným smerom, nikdy variť neprestal. A teraz vydáva knihu plnú vlastných bezmäsitých receptov, obohatenú o tradičné jedlá medzinárodnej kuchyne. Všetky jedlá sám uvaril, fotografoval a osobne komentuje vo svojej debutovej publikácii "MOJE JEDLO".Moje jedlo 2Dva roky po úspešnom debute Moje jedlo pripravil Martin Pyco Rausch druhú zbierku vegetariánskych receptov. Naďalej neopúšťa pestrý jedálniček s ľahkými a zdravými receptami, tentokrát však ponúka ešte tvorivejšiu kuchyňu, plnú čerstvej zeleniny, ovocia, korenín a jeho najnovších kulinárskych kreácií aj nečakaných kombinácií.Nápadité recepty sú doplnené postrehmi autora, jeho zážitkami a skúsenosťami. Každé nové jedlo sprevádza samostatná fotografia, pričom o všetky sa postaral opäť sám autor. Nechýba dokonca aj zbierka čitateľských fotografií, ktoré sú reakciou na jeho debutovú knihu. Originálny obal knihy vytvorili renomovaní fotografi Klaus Enrique a Branislav Šimončík.Martin Pyco Rausch vyštudoval hotelovú akadémiu a okrem gastronómie a cestovania sa venoval hudobnej dramaturgii. Do povedomia sa zapísal predovšetkým ako rozhlasový a televízny moderátor. V roku 2012 debutoval ako autor, fotograf a vydavateľ svojou publikáciou Moje jedlo . Od roku 1994 je vegetariánom.Štyri ročné obdobiaNebuď konzerva, treba si variť!Pyco Pokračovanie úspešnej kuchárskej série MOJE JEDLO je plné praktických rád, inšpirácií a receptov pre celý rok. Kniha “ŠTYRI ROČNÉ OBDOBIA” je rozdelená do štyroch farebných kapitol, ktoré otvára rozhovor s odborníkom a ponúka desiatky receptov podľa dostupnosti čerstvých surovín, úrody, kalendára. Martin PYCO Rausch ako kuchár, autor aj fotograf, tvorí originálne receptúry so zameraním na ľahkú, bezmäsitú, nápaditú kuchyňu. V knihe vyspovedal viacnásobnú blogerku roka, lektorku edukačných kurzov a gastrokonzultantku Silviu Horeckú. Každý recept sprevádza samostatná fotografia. Martin PYCO Rausch v roku 2012 debutoval ako autor, fotograf a vydavateľ svojou publikáciou Moje jedlo, o dva roky neskôr vydal Moje jedlo 2. Od roku 1994 je vegetariánom.

NÁZEV SOUBORU: Moje jedlo - Pyco /Kolekcia/.pdf

AUTOR: Martin Pyco Rausch

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 3,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pyco varí moje jedlo: Falošné rizoto alias Pohánku s bryndzou. Skvelý moderátor a autor kníh Moje jedlo a Moje jedlo 2 pripravuje každý víkend na Exprese nedeľný obed. Vy môžete variť s ním. Cez týždeň spolu nakúpite, v nedeľu spolu navaríte.

Kniha: Moje jedlo - Pyco /Kolekcia/ (Martin Pyco Rausch). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY