Medical English in Stomatology II.

Interdrought2020.com Medical English in Stomatology II. Image
Trávit čas knihou Medical English in Stomatology II.! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Medical English in Stomatology II. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Druhý díl úspěšné moderní učebnice lékařské angličtiny určené stomatologům a studentům zubního lékařství, vhodné rovněž pro dentální hygieniky a střední zdravotnický personál ve stomatologii.Podobně jako u prvního dílu čtenáři ocení skutečně soudobou terminologii užívanou stomatology v anglicky mluvících zemích. Další předností této moderní učebnice je rozsáhlá slovní zásoba mapující podrobně všechny aspekty práce ve stomatologické ordinaci, a to jak z pohledu lékaře-stomatologa, tak dalších profesí zubního lékařství. Samozřejmostí je důsledné uvádění přepisu výslovnosti jak přímo v lekcích, tak v souborném anglicko-českém a česko-anglickém slovníku na konci knihy. Významným prvkem knihy jsou prakticky zaměřená cvičení odborné konverzace a velmi obsažné tematické slovníky za každou lekcí. Nedílnou součástí knihy je i obsáhlý klíč k překladům.

NÁZEV SOUBORU: Medical English in Stomatology II..pdf

AUTOR: Irena Baumruková

ISBN: 9788073453343

VELIKOST SOUBORU: 9,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Anhui Medical University - College of Clinical Medicine - Clinical Medicine (MBBS in English). Application success or your money back.

Anhui Medical University - College of Clinical Medicine - Clinical Medicine (MBBS in English). Application success or your money back.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY