Madame Chic 1-3 komplet

Interdrought2020.com Madame Chic 1-3 komplet Image
Madame Chic 1-3 komplet je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jennifer L. Scott. Přečtěte si s námi knihu Madame Chic 1-3 komplet na interdrought2020.com
Madame Chic aneb Co všechno jsem se naučila v PařížiS Madame Chic doma aneb Rodinný život po francouzskuS Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý denZábavný průvodce životním stylem šarmantních PařížanekInspirujte se Francií a buďte stále chic!Jennifer L. Scottová studovala jako mladá dívka v Paříži, kde bydlela u rodiny Chic. Madame Chic se stala její mentorkou, zasvětila ji do tajů francouzského umění žít a stala se zdrojem její celoživotní inspirace. Jennifer byla francouzským životním stylem natolik okouzlena, že se o něj rozhodla ve svých knihách podělit i s ostatními. S úsměvem na rtech se dočtete, jak mít dostatek času pro rodinu a přitom žít aktivní, moderní život, jak si užívat drobných radostí všedního dne, jak se hezky oblékat i jak se chovat na veřejnosti i v soukromí. Knihy s Madame Chic vás povzbudí a ukážou vám, jak si užívat života po francouzsku třeba i u nás v Česku.

NÁZEV SOUBORU: Madame Chic 1-3 komplet.pdf

AUTOR: Jennifer L. Scott

ISBN: 9788020442291

VELIKOST SOUBORU: 8,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Madame Chic 1-3 komplet; S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov; Madame Chic (E-KNIHA) Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181.

madame chic cz Terapie šitím ... Kalhotový komplet pro knihovny, antikvariáty.... Knihovny, knihkupectví, antikvariáty, bazary, starožitnictví, bleší trhy a burzy jsou pro mě stejným balzámem pro duši jako galanterie a prodejny s látkami.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY