Malý pejsek

Interdrought2020.com Malý pejsek Image
Trávit čas knihou Malý pejsek! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Malý pejsek a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
S posuvnými částmi a veselým překvapením!Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového. Pestré barvy, roztomilá zvířátka a žertovné situace pobaví každého smíška. Leporela jsou určená pro děti od jednoho roku k zafixování pojmů jako hubený-tlustý, čistý-špinavý, uvnitř-venku, malý-velký, pomalý-rychlý, nahoře-dole apod. Dopřejte si zábavu i s dalšími tituly z této oblíbené interaktivní série: Malý zajíček, Malá rybka a Malý beránek.

NÁZEV SOUBORU: Malý pejsek.pdf

AUTOR: Richard Powell

ISBN: 9788026404651

VELIKOST SOUBORU: 1,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

0 hodnocení Malý pejsek 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového.

Malý vzrůst. Moc nevyroste, pořád bude malý pejsek. Od štěňátka vyroste jen pár cm. Mimořádná osobnost, ráda tráví čas se svými lidmi. Příklad: Díky ostražité povaze, umí velmi dobře podezírat a vycítí nebezpečnou situaci. Například začne štěkat, když vám stojí někdo za dveřmi.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY