Zrození Evropy

Interdrought2020.com Zrození Evropy Image
Trávit čas knihou Zrození Evropy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zrození Evropy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Stručné dějiny Evropy za posledních tisíc let - mistrovsky vyprávěné autorem, jenž mezi historiky požívá pověsti univerzálního vědce. Ferdinandu Seibtovi se daří představit společné rysy Evropy s pomocí nezvyklých úhlů pohledu: nejde mu při tom ani tak o dějiny osobností a událostí - jeho zájem nepoutají císařové a králové, ani vyhrané a prohrané bitvy. Zajímá jej spíše čas a prostor, které společné sdílíme, společne, to, co nás spojuje: dějiny obchodních a poutních cest, toho, kde a jak jsme bydleli, co jsme si oblékali, příbéh našich zbraní a nářadí právé tak jako trvání a proměny říší, církví a společenských řádů z minulosti až do dnešních dnů.

NÁZEV SOUBORU: Zrození Evropy.pdf

AUTOR: Ferdinand Seibt

ISBN: 8072531085

VELIKOST SOUBORU: 10,57 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pěvkyně Dagmar Pecková vydala před několika dny album Zrození (Nativitas). Obsahuje české a moravské koledy, sváteční písně z českých barokních kancionálů a vánoční zpěvy staré Evropy. Vzniklo ve spolupráci s Jaroslavem Krčkem, Musikou Bohemikou a Gentlemen Singers. Pecková bude písně z něho zpívat na vánočním turné, které začne 24. listopadu v Příbrami.

Cesta od zrození kontinentu až po současnost. Poznejte příběh Evropy od zrození kontinentu až po současné dny. Impozantní cesta zpět o 3 biliony let zpět, skrz tropické bažiny a dobu ledovou, mezi civilizacemi a revolucemi.Jednotlivé díly:1. Zrození…

SOUVISEJÍCÍ KNIHY