Tilly Trotterová

Interdrought2020.com Tilly Trotterová Image
Trávit čas knihou Tilly Trotterová! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tilly Trotterová a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Šestnáctiletá Tilly Trotterová nesplňuje klasická měřítka krásy, je vysoká a štíhlá. Přesto vyzařuje zvláštní, neobyčejné kouzlo, pro které po ní muži touží a ženy jí závidí. Pomáhá prarodičům, kteří ji vychovali, a nebojí se ani „mužské práce“. Miluje jediného muže, farmáře Simona Bentwooda. Ten se však ožení s jinou. A to není jediné zklamání, které Tilly zažije... Nápadník, kterého odmítla, chystá strašlivou pomstu, hloupí lidé ve vsi ji označí za čarodějnici a po smrti dědečka a požáru domku umírá i její babička. Tilly je nucena přijmout práci v místním dole. Podaří se jí všechny rány osudu přestát? A získá lásku muže, kterého tajně miluje?

NÁZEV SOUBORU: Tilly Trotterová.pdf

AUTOR: Catherine Cookson

ISBN: 9788024912578

VELIKOST SOUBORU: 4,65 MB

STÁHNOUT ČÍST

Tilly Trotterová - Cooksonová Catherine - Šestnáctiletá Tilly Trotterová nesplňuje klasická měřítka krásy, je vysoká a štíhlá. Přesto vyzařuje zvláštní, neobyčejné kouzlo, pro které po ní muži touží a ženy jí závidí. Pomáhá prarodičům, kteří ji vycho

2015 Russian films Seventh Son Tow Women Hardcore Sheep and Wolves Snow Queen 2 The Decorator Soulless 2: Downshifter Status: Free 28th Panfilov's Men.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY