Hygiena a epidemiologie pro bakaláře

Interdrought2020.com Hygiena a epidemiologie pro bakaláře Image
Trávit čas knihou Hygiena a epidemiologie pro bakaláře! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hygiena a epidemiologie pro bakaláře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Výukové texty pro bakalářské studium zdravotnických oborů obsahují tradiční témata hygieny a epidemiologie jako biomedicínského základu primární prevence nemocí v novém pojetí. Po seznámení s působením faktorů prostředí na zdraví člověka obsahuje publikace kapitoly ovzduší a zdraví, voda a zdraví, odpady, půda a zdraví, výživa a zdraví, práce a zdraví a budovy a zdraví. Pro potřeby praxe je zpracována epidemiologie nevýznamnějších skupin nemocí (kardiovaskulárních, nádorových, infekčních) a závislostí (návykové látky), problematika epidemiologických studií a očkování. Zvláštní kapitoly tvoří hygienické požadavky na provoz zdravotnických zařízení a rizika práce ve zdravotnictví. Texty slouží k uvědomění a k pochopení komplexních souvislostí mezi působením životního i pracovního prostředí a možným vznikem nemocí u jedince i v populaci s akcentem na využití poznatků v každodenní zdravotnické praxi.

NÁZEV SOUBORU: Hygiena a epidemiologie pro bakaláře.pdf

AUTOR: Milan Tuček

ISBN: 9788024621364

VELIKOST SOUBORU: 8,17 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu E-book elektronická kniha Hygiena a epidemiologie pro bakaláře - Milan Tuček e-kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hygiena a epidemiologie pro bakaláře - Milan Tuček e-kniha.

Hygiena a epidemiologie pro bakaláře. Tuček Milan, Slámová Alena a kol. Pravidla hubnutí ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY