Na návštěvě u malíře

Interdrought2020.com Na návštěvě u malíře Image
Trávit čas knihou Na návštěvě u malíře! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Na návštěvě u malíře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rozvíjejte jemnou motoriku dítěte potřebnou při kreslení a psaníPracovní sešit obsahuje grafomotorická cvičení, vycházející z posloupnosti vývoje dovedností dítěte. Cvičení postupují od nejjednodušších prvků, které se v kresbě dítěte objevují nejdříve, a přecházejí k obtížnějším. Materiály přinášejí podněty k získání dovednosti, jejímu procvičování a posléze její fixaci před postupem do další úrovně obtížnosti.Publikace obsahuje: grafomotorická cvičení pro děti ve věku od 5 do 7 let, pomocí kterých se rozvine jemná motorika a psychické funkce potřebné při kreslení a psaní, grafomotorické dovednosti a kresba dítěte, souhra ruky a oka, vnímání prostoru v souvislosti se směrem vedení čárymetodický návod pro dospělé, který upozorňuje na možná úskalí při nácviku jednotlivých prvků a pomáhá překonávat obtížeV nové publikaci Jiřiny Bednářové, která je volným pokračováním dvou předchozích, Mezi námi pastelkami a Co si tužky povídaly. Nyní se s grafomotorickými cvičeními obrací k předškolákům a začínajícím školákům, 5 až 7-letým dětem a jejich dospělým kamarádům. V autorčině dopise na konci knihy se dozvíme, jak máme při práci s pracovními listy správně postupovat, aby se dostavil dobrý výsledek, a také dostaneme odpověď na otázky, které nás dospělé zajímají ohledně kreslení – psaní dětí tohoto věku. Nyní tedy máme před sebou pomocníka, který provede nás a naše dítě začátky psaní. Pomůže uvolnit dětskou ruku a hravou, příjemnou formou nás povede metodicky správnou cestou při ovládnutí všech základních tahů písmen.

NÁZEV SOUBORU: Na návštěvě u malíře.pdf

AUTOR: Richard Šmarda (ilustrácíe)

ISBN: 9788026613725

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ukázka vypráví o chlapci Adámkovi, který se na návštěvě u malíře seznámil s patelkami Boženkou a Máňou, jenž ho budou provázet všemi příběhy v této knize a pomůžou mu uvolnit si ruku, osvojit si základní tahy písmen. Adámek bude mít možnost nacvičit si nejen spodní smyčku se střídáním velikosti či křížení smyček malé velikosti.

Publikace Na návštěvě u malíře obsahuje: 1) grafomotorická cvičení pro děti ve věku od 5 do7 let, pomocí kterých se rozvine: jemná motorika a psychické funkce potřebné při kreslení a psaní grafomotorické dovednosti a kresba dítěte souhra ruky a oka, vnímání prostoru v souvislosti se směrem vedení čáry 2) metodický návod pro dospělé, který: upozorňuje na ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY