Modrá hvězda

Interdrought2020.com Modrá hvězda Image
Trávit čas knihou Modrá hvězda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Modrá hvězda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Do popředí zájmu se dostává nová generace rodiny Lauritzenovy, zejména nejstarší dcera Johanne. Od začátku války pracovala jako spojka v norském odboji. Nyní se nechá rekrutovat britskou špionážní organizací SOE a ocitá se uprostřed stockholmského zločineckého světa špionáže, podvodu a zrady. Johanne se brzy stane kapitánkou britské armády. Její šéf o ní tvrdí, že je snem každé špionážní organizace. Je to dokonalá agentka, překrásná žena, která plynně mluví třemi jazyky. Není náhodou, že jí Britové dají krycí jméno Modrá hvězda. Po sérii velkolepých sabotážních akcí je pověřena nejvýznamnější misí organizace: záchranou norských Židů před holokaustem.

NÁZEV SOUBORU: Modrá hvězda.pdf

AUTOR: Jan Guillou

ISBN: 9788074915079

VELIKOST SOUBORU: 2,63 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ve filmu Hotel Modrá hvězda se setkáte i s dalšími umělci, kteří se vypracovali mezi čelné představitele českého filmu, ať už je to Theodor Pištěk či Ladislav Pešek nebo Jan Pivec, od jehož úmrtí uplynulo 40 let. Charakteristickým znakem tehdejších filmů byla skutečnost, že se takřka v každém z nich objevovaly ...

Německá doga modrá - Hradecká hvězda Vítáme Vás na stránkách chovatelské stanice Hradecká hvězda Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou u nových majitelů v těchto zemích / Puppies from our kennel are the new owners in the following countries:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY