Modrá hvězda

Interdrought2020.com Modrá hvězda Image
Modrá hvězda je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Guillou. Přečtěte si s námi knihu Modrá hvězda na interdrought2020.com
Do popředí zájmu se dostává nová generace rodiny Lauritzenovy, zejména nejstarší dcera Johanne. Od začátku války pracovala jako spojka v norském odboji. Nyní se nechá rekrutovat britskou špionážní organizací SOE a ocitá se uprostřed stockholmského zločineckého světa špionáže, podvodu a zrady. Johanne se brzy stane kapitánkou britské armády. Její šéf o ní tvrdí, že je snem každé špionážní organizace. Je to dokonalá agentka, překrásná žena, která plynně mluví třemi jazyky. Není náhodou, že jí Britové dají krycí jméno Modrá hvězda. Po sérii velkolepých sabotážních akcí je pověřena nejvýznamnější misí organizace: záchranou norských Židů před holokaustem.

NÁZEV SOUBORU: Modrá hvězda.pdf

AUTOR: Jan Guillou

ISBN: 9788074915079

VELIKOST SOUBORU: 10,36 MB

STÁHNOUT ČÍST

Modrá Hvězda Praha. 163 likes. Představujeme vám sportovní klub Modrá Hvězda Praha, který se zabývá rychlostním plaváním s ploutvemi a orientačním potápěním.

Poliklinika Modrá Hvězda sídlící v Mladé Boleslavi v Jiráskově ulici poskytuje zdravotní péči z následujících lékařských specializací a oborů: gynekologie, praktický lékař, praktický lékař pro děti a dorost, psychologie a stomatologie.. V prostorách polikliniky Modrá Hvězda se rovněž nachází lékárna, zubní laboratoř a optika.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY