Modrá hvězda

Interdrought2020.com Modrá hvězda Image
Hledáte knihu Modrá hvězda? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Jan Guillou? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Do popředí zájmu se dostává nová generace rodiny Lauritzenovy, zejména nejstarší dcera Johanne. Od začátku války pracovala jako spojka v norském odboji. Nyní se nechá rekrutovat britskou špionážní organizací SOE a ocitá se uprostřed stockholmského zločineckého světa špionáže, podvodu a zrady. Johanne se brzy stane kapitánkou britské armády. Její šéf o ní tvrdí, že je snem každé špionážní organizace. Je to dokonalá agentka, překrásná žena, která plynně mluví třemi jazyky. Není náhodou, že jí Britové dají krycí jméno Modrá hvězda. Po sérii velkolepých sabotážních akcí je pověřena nejvýznamnější misí organizace: záchranou norských Židů před holokaustem.

NÁZEV SOUBORU: Modrá hvězda.pdf

AUTOR: Jan Guillou

ISBN: 9788074915079

VELIKOST SOUBORU: 7,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Skiareál u Modré Hvězdy - Bahýnka se nachází v těsné blízkosti náměstí v Horní Rokytnici nad Jizerou a je vhodný především pro začátečníky, snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské kurzy.

Modrá Hvězda Praha. 163 likes. Představujeme vám sportovní klub Modrá Hvězda Praha, který se zabývá rychlostním plaváním s ploutvemi a orientačním potápěním.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY