Zpívající autobus - 4 zvuková tlačítka a písnička

Interdrought2020.com Zpívající autobus - 4 zvuková tlačítka a písnička Image
Zpívající autobus - 4 zvuková tlačítka a písnička je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Zpívající autobus - 4 zvuková tlačítka a písnička na interdrought2020.com
Edici zvukových knížek tvoří vesele ilustrované knížky, které jsou opatřeny čtyřmi tlačítky, po jejichž stisknutí se ozve zvuk související s příběhem v knize, případně melodie písničky, podle které lze text v knize zazpívat. Knížka Zpívající autobus obsahuje 4 sloky veselé písničky o autobuse plném zvířátek. Po stisknutí tlačítek se ozve buď melodie písničky, nebo některý ze zvuků, který je s jízdou v autobuse spojen.

NÁZEV SOUBORU: Zpívající autobus - 4 zvuková tlačítka a písnička.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025506400

VELIKOST SOUBORU: 6,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Interaktivní autobus Minnie a přátelé . Interaktivní autobus Minnie a přátelé je plný zábavných aktivit, které stimulují všechny smysly! • Mačkej tlačítka a poslouchej zábavné zvuky a hudbu. • Reálné zvuky autobusu. • Přepínač režimu pro výuku tvarů a čísel.

Zpívající autobus - 4 zvuková tlačítka a písnička. ... Knížka Zpívající autobus obsahuje 4 sloky veselé písničky o autobuse plném zvířátek. Po stisknutí tlačítek se ozve buď melodie písničky, nebo některý ze zvuků, který je s jízdou v autobuse spojen.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY