Mária Magdaléna, nevesta v exile

Interdrought2020.com Mária Magdaléna, nevesta v exile Image
Trávit čas knihou Mária Magdaléna, nevesta v exile! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mária Magdaléna, nevesta v exile a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kontroverzné prostredie okolo Márie Magdalény a jej vzťah k Ježišovi vzbudili záujem na celom svete po vydaní románu Dana Browna Da Vinciho kód, ktorý ako známy zdroj výslovne cituje Starbirdovej staršie diela. V knihe Mária Magdaléna, nevesta v exile Starbirdová skúma mnohé tváre Márie Magdalény, od historickej postavy ženy putujúcej s Ježišom po dedinách Judey až po mýtickú a symbolickú Magdalénu, archetyp posvätného ženského elementu.Preklad: Milada Pauleová"Jonathan Weber: Mária Magdaléna"

NÁZEV SOUBORU: Mária Magdaléna, nevesta v exile.pdf

AUTOR: Margaret Starbird

ISBN: 8089230228

VELIKOST SOUBORU: 1,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

V knihe Mária Magdaléna, nevesta v exile Starbirdová skúma mnohé tváre Márie Magdalény, od historickej postavy ženy putujúcej s Ježišom po dedinách Judey až po mýtickú a symbolickú Magdalénu, archetyp posvätného ženského elementu. Starbirdová odhaľuje nové vzrušujúce informácie o žene, ktorá bola najdôvernejšou ...

Kupte knihu Mária Magdaléna Nevesta v exile (Margaret Starbird) s 5 % zľavou za 10.90 € v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY