Zastavenia Krížovej cesty

Interdrought2020.com Zastavenia Krížovej cesty Image
Hledáte knihu Zastavenia Krížovej cesty? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Catalina Rivas? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Bolívijská mystička Catalina Rivas je v katolíckom svete veľmi dobre známa a uznávaná už niekoľko rokov. Je jednoduchou ženou, skrze ktorú Pán Ježiš odkrýva svetu zmysel a tajomstvá svätej omše, svätej spovede, adorácie…Táto brožúrka je fragmentom z meditácií o umučení, ktoré Pán Ježiš nadiktoval tejto vyvolenej stigmatizovanej duši, ktorá pravidelne na Veľký piatok mysticky prežíva posledné momenty zo života Krista.

NÁZEV SOUBORU: Zastavenia Krížovej cesty.pdf

AUTOR: Catalina Rivas

ISBN: 9788089676101

VELIKOST SOUBORU: 8,64 MB

STÁHNOUT ČÍST

Zastavenia krížovej cesty - vaše obrázky. Poslali ste nám veľmi pekné obrázky zastavení krížovej cesty. Veľmi sa nám páčia aj vaše vysvetlenia ku nim. Pozrite si vaše obrázky v našej fotogalérii, alebo kliknite tu. Zdieľajte. Facebook. Podobné články.

Pane Ježišu, dnes prichádzam ku tebe, aby som zostal s tebou počas tejto krížovej cesty, aby som s tebou prešiel všetky zastavenia. Vidím ako ťa pri tomto prvom zastavení odsúdili na smrť. Pane Ježišu, ja ťa chcem potešiť, aby som mohol zmierniť bolesť, ktorú si prežíval na krížovej ceste.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY