Gladiatrix

Interdrought2020.com Gladiatrix Image
Trávit čas knihou Gladiatrix! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Gladiatrix a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Devatenáctiletá sparťanská kněžka Lysandra byla svým řádem vyslána na misii, šířit slávu bohyně Athény. Loď, na které se plavila, však ztroskotala a Lysandra byla jako jediná přeživší zajata a uvržena do otroctví. Shodou okolností se jejím pánem stal Říman Lucius Balbos, lanista (neboli provozovatel ženské gladiátorské stáje). Jeho lidé si všimnou Lysandřiných schopností (pyšná Lysandra pochází ze Sparty, která má za sebou bohatou vojenskou minulost, a sama se jako kněžka zasvěcená bohyni moudře vedené války Athéně rovněž od mládí učila umění boje) a stává se z ní gladiátorka. Život v uzavřené komunitě bojovnic a jejich nemilosrdných cvičitelů (v takzvaném ludu) s sebou přináší četné zápletky a vztahy, přátelství, lásku, intriky, nenávist, smrt atd. jak mezi samotnými bojovnicemi, tak jejich cvičiteli a okolím, pohled do zákulisí jejich života, do života římské smetánky a samozřejmě detailní pohled do arény, kde se bojuje na život a na smrt.

NÁZEV SOUBORU: Gladiatrix.pdf

AUTOR: Whitfield Russell

ISBN: 9788087374849

VELIKOST SOUBORU: 1,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Gladiatrix (Robin Braxton) is a fictional super heroine appearing in American comic books published by Marvel Comics, first introduced in 1986.She was created by Mike Carlin and Ron Wilson as a super strong professional wrestler and supervillain as part of the Grapplers.She later appeared in Captain America and featured in Civil War siding with the anti-registration faction.

Female gladiators (gladiatrix) were just a thing of legend for many years. However, decades of research have made it possible to finally confirm their existence and importance in the Ancient Roman culture of gladiator fights. Female gladiators were often called 'The Amazons'. In Rome, people liked to see their fights in arenas like the ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY