Obecná ekonomie

Interdrought2020.com Obecná ekonomie Image
Obecná ekonomie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor František Hřebík. Přečtěte si s námi knihu Obecná ekonomie na interdrought2020.com
Aktualizované téma obecné ekonomie zahrnuje nejen základy klasické makroekonomické teorie mikroekonomie blízké podnikové sféře. Publikace si všímá zejména tržní ekonomiky v českém prostředí, které se v současné době nevyhne vlivu světové hospodářské krize. Tržní principy platí v relaci s vývojem světové a zvláště evropské ekonomiky, zejména též v interakci s veřejnou ekonomikou a různě diskutovaným vlivem státu a dalších finančních institucí. Cílem publikace je podat ucelený výklad k základům ekonomie i pro studenta bez komplexních ekonomických znalostí. Náročnější čtenář si zde může poznatky prohloubit nebo ověřit jejich platnou skladbu.Racionální typ zájemce o ekonomické procesy je publikací nezatěžován velkým množstvím složitých matematických konstruktů a analýz, naopak vychází vstříc jeho způsobu myšlení prostřednictvím grafických modelů. Původní vydání knihy zaujalo především studenty všech studijních programů Policejní akademie České republiky v Praze tak, že vznikla brzy poptávka po nové publikaci. Doplněná témata k problematice konkurence, hospodářského cyklu i připomenutí klasika, budou vhod také praktikům k rozšíření jejich ekonomické gramotnosti.

NÁZEV SOUBORU: Obecná ekonomie.pdf

AUTOR: František Hřebík

ISBN: 9788073804671

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

úvod do ekonomie (racionální chování v ekonomii, trh a tržní mechanismus, ekonomické subjekty, koloběh tržní ekonomiky) trh výrobků a služeb (chování spotřebitele a formování poptávky, chování firmy a formování nabídky na trhu VaS, rovnováha na dokonale kon. trhu VaS, charakteristika nedokonalé kon.)

Všechny informace o produktu Kniha Ekonomie nejen k maturitě 1. - Obecná ekonomie - 3. vydání - Zlámal J., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ekonomie nejen k maturitě 1. - Obecná ekonomie - 3. vydání - Zlámal J..

SOUVISEJÍCÍ KNIHY