Babička, kuře a Drnditonda

Interdrought2020.com Babička, kuře a Drnditonda Image
Trávit čas knihou Babička, kuře a Drnditonda! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Babička, kuře a Drnditonda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
S kuřetem je život hned veselejší.Nevěříte? Zeptejte se Drnditonda! Tenhle stydlivý popleta má totiž kuře rovnou za nejlepšího kamaráda. A tak by vám mohl vyprávět o tom, jak jeho opeřený parťák sype z rukávu jednu bláznivinu za druhou a kolik dobrodružství už spolu díky tomu zažili. Učí se čarovat, sledují Yuttiho, největšího lenocha na světě, léčí se ze salámové chřipky a vůbec dělají všechno, co je zrovna napadne. A když se k nim přidá ještě tak trochu potrhlá kamarádka Mája, je o zábavu postaráno. Jestli se Váz., asi 100 stran chcete přidat, stačí se začíst.

NÁZEV SOUBORU: Babička, kuře a Drnditonda.pdf

AUTOR: Michael Roher

ISBN: 9788020431325

VELIKOST SOUBORU: 8,47 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Babička, kuře a Drnditonda. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Babička, kuře a Drnditonda. ROHER Michael. Info: Mladá fronta, 2014 (1.) - váz., 120 str.

Titul Babička, kuře a Drnditonda od Roher Michael, 9788020431325 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY