Adolf Hitler a tajemství svatého kopí

Interdrought2020.com Adolf Hitler a tajemství svatého kopí Image
Hledáte knihu Adolf Hitler a tajemství svatého kopí? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Howard A. Buechner? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Existuje mnoho zájemců, kteří by chtěli vlastnit Svaté kopí (jde o kopí, jímž byla prolita krev Ježíše Krista na kříži) kvůli jeho neuvěřitelné moci, ať už z náboženských nebo politických důvodů. Jedním z nich byl i Adolf Hitler.Tato kniha přináší překvapivá odhalení spojená s tajemstvím fantastické moci Longinova kopí. Čtenář se seznámí s tajemstvím samotného kopí, jeho magickým původem, vlivem na starověké civilizace, jeho mnohými proměnami a mnoha místy, na nichž bylo ukryto. V jeho historii se objevují králové, císařové, vévodové, generálové, princové a césarové. V jeho držení se vystřídaly takové osobnosti jako například Jozue, David, Saul, pontský Pilát, sv. Petr, Klaudius, Pompeius, Karel Veliký, Attila, Barbarossa a Napoleon.

NÁZEV SOUBORU: Adolf Hitler a tajemství svatého kopí.pdf

AUTOR: Howard A. Buechner

ISBN: 9788020617866

VELIKOST SOUBORU: 3,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Adolf Hitler a tajemství svatého kopí. Howard A. Buechner, Wilhelm Bernhart. Existuje mnoho zájemců, kteří by chtěli vlastnit Svaté kopí (jde o kopí, jímž byla prolita krev Ježíše Krista na kříži) kvůli jeho neuvěřitelné moci, ať už z náboženských nebo politických důvodů.

Adolf Hitler a tajemství svatého kopí Existuje mnoho zájemců, kteří by chtěli vlastnit Svaté kopí (jde o kopí, jímž byla prolita krev Ježíše Krista na kříži) kvůli jeho neuvěřitelné moci, ať už z náboženských nebo politických důvodů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY