Osm kusů brokátu

Interdrought2020.com Osm kusů brokátu Image
Trávit čas knihou Osm kusů brokátu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Osm kusů brokátu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Soubor osmi meditačních pohybů z tradičního čínské Qigongu slouží ke zlepšení celkového zdravotního stavu, k posílení imunity a k vytvoření ochranného štítu proti nepříznivým vnějším vlivům. Cvičením se naladíte na čistou energii a dostanete se do harmonie mezi tělem, myslí a emocemi. Soubor meditací v pohybu zahrnuje osm prvků : HORU, HROM, VÍTR, OHEŇ, ZEMI, JEZERO, NEBE, VODU.

NÁZEV SOUBORU: Osm kusů brokátu.pdf

AUTOR: Eva Marie Šámalová

ISBN: 9788075113962

VELIKOST SOUBORU: 10,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Eva Marie Šámalová - Osm kusů brokátu. Tajemství starého čínského cvičení Osm kusů brokátu odhaluje autorka jedinečným způsobem s důrazem na historické souvislosti a léčivou sílu tohoto cvičení.

Tajemství starého čínského cvičení Osm kusů brokátu odhaluje autorka jedinečným způsobem s důrazem na historické souvislosti a léčivou sílu tohoto cvičení. Soubor osmi meditačních pohybů z tradičního čínské Qigongu slouží ke zlepšení celkového zdravotního stavu, k posílení imunity a k vytvoření

SOUVISEJÍCÍ KNIHY