Osm kusů brokátu

Interdrought2020.com Osm kusů brokátu Image
Hledáte knihu Osm kusů brokátu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Eva Marie Šámalová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Soubor osmi meditačních pohybů z tradičního čínské Qigongu slouží ke zlepšení celkového zdravotního stavu, k posílení imunity a k vytvoření ochranného štítu proti nepříznivým vnějším vlivům. Cvičením se naladíte na čistou energii a dostanete se do harmonie mezi tělem, myslí a emocemi. Soubor meditací v pohybu zahrnuje osm prvků : HORU, HROM, VÍTR, OHEŇ, ZEMI, JEZERO, NEBE, VODU.

NÁZEV SOUBORU: Osm kusů brokátu.pdf

AUTOR: Eva Marie Šámalová

ISBN: 9788075113962

VELIKOST SOUBORU: 7,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Osm kusů brokátu - Jemná cesta ke zdraví - Šámalová Eva Marie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Osm kusů brokátu - Jemná cesta ke zdraví - Šámalová Eva Marie.

Miloš Vymazal: Osm kusů brokátu vstoje - Ba Duan Jin Soubor cvičení vytvořil pravděpodobně generál Yueh Fei (1127-1257), který jej vytvořil pro zlepšení zdraví vojáků. Původně měla celá sada 12 cviků, ale postupem doby se cvičení zredukovalo na 8.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY