Ako plnšie kresťansky žiť

Interdrought2020.com Ako plnšie kresťansky žiť Image
Hledáte knihu Ako plnšie kresťansky žiť? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Ján Chryzostom Korec? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V knihe sa kardinál prihovára veriacim. Pripomína základné povolanie kresťana, zmysel a cieľ jeho života, ktorý stanovil sám Ježiš: „Buďte dokonalí, ako je dokonalý váš Otec na nebesiach.“Ako sa priblížiť k ideálu stanovenému Bohom? Ako všetko zladiť – praktický a náboženský život? Ako prehĺbiť a vylepšiť svoj vzťah lásky k Bohu a blížnym? Ako naplniť našu stále aktuálnu túžbu po dokonalosti? O tom všetkom a ešte oveľa viac sa dočítame v tejto vzácnej knihe.

NÁZEV SOUBORU: Ako plnšie kresťansky žiť.pdf

AUTOR: Ján Chryzostom Korec

ISBN: 9788071147336

VELIKOST SOUBORU: 3,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Váš e-mail za účelom poskytovania bezplatných e-mailových služieb Pravda.sk ("Spravodajstva na e-mail"), na základe § 13 odst. 1 písm.a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Kresťania veria, že zmŕtvychvstaním Ježiš porazil moc smrti a pripravil kresťanom cestu, aby mohli duchovne žiť naveky. Preto sa o Ježišovi píše nie ako o obyčajnom človeku, ale ako o prorokovi, tvorcovi zázrakov, duchovnom revolucionárovi a Božom Synovi. Peter a Pavol Odovzdávanie Ježišovho posolstva bolo zverené apoštolom.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY