Dítě v síti

Interdrought2020.com Dítě v síti Image
Trávit čas knihou Dítě v síti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dítě v síti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha Dítě v síti je přehledný a praktický návod, jak přistupovat k výchově a vzdělávání dětí během současné expanze informačních technologií. Zabývá se mnoha paradoxy dnešní „doby datové“, která nabízí dětem i dospělým stejně tak úžasné příležitosti jako dosud netušená rizika. Jak se smysluplně vzdělávat v situaci, kdy všechny informace jsou k dispozici na pár kliknutí, ale je těžké vyznat se v jejich kontextu?Jak zamezit tomu, aby děti upadly do digitální závislosti?Jaké podporovat v dětech užitečné návyky a schopnosti, které jim pomohou uspět v budoucnosti, jež bude stále více závislá na algoritmech?Jak vztahy v rodině uchránit před náporem smartphonů, sociálních sítí a počítačových her?Jak se „vypínat“ a zůstávat ve světě offline a nestat se otrokem světa online?

NÁZEV SOUBORU: Dítě v síti.pdf

AUTOR: Lubomír Heger

ISBN: 9788020451453

VELIKOST SOUBORU: 4,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

V síti - trailer Zdroj: YouTube.com ... „Jestli je to dítě vychované tak, že doma nic neřekne a první, co udělá, že se zavře na tři hodiny do kumbálu a píše si s nějakým chlapem, je to jeho problém, ne můj. Já přece nemůžu za to, že to dítě není naučené říct všechno svým rodičům," prohlásil Martin K. a ...

Kniha Dítě v síti je přehledný a praktický návod, jak přistupovat k výchově a vzdělávání dětí během současné expanze informačních technologií. Zabývá se mnoha paradoxy dnešní "doby datové", která nabízí dětem i dospělým stejně tak úžasné příležitosti jako dosud netušená rizika.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY