Dítě v síti

Interdrought2020.com Dítě v síti Image
Hledáte knihu Dítě v síti? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Lubomír Heger? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha Dítě v síti je přehledný a praktický návod, jak přistupovat k výchově a vzdělávání dětí během současné expanze informačních technologií. Zabývá se mnoha paradoxy dnešní „doby datové“, která nabízí dětem i dospělým stejně tak úžasné příležitosti jako dosud netušená rizika. Jak se smysluplně vzdělávat v situaci, kdy všechny informace jsou k dispozici na pár kliknutí, ale je těžké vyznat se v jejich kontextu?Jak zamezit tomu, aby děti upadly do digitální závislosti?Jaké podporovat v dětech užitečné návyky a schopnosti, které jim pomohou uspět v budoucnosti, jež bude stále více závislá na algoritmech?Jak vztahy v rodině uchránit před náporem smartphonů, sociálních sítí a počítačových her?Jak se „vypínat“ a zůstávat ve světě offline a nestat se otrokem světa online?

NÁZEV SOUBORU: Dítě v síti.pdf

AUTOR: Lubomír Heger

ISBN: 9788020451453

VELIKOST SOUBORU: 1,61 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dítě v síti 2018 - Jan Müller - Umění žít offline je nejlepší cesta, jak uspět ve světě online - Duration: 6 minutes, 56 seconds.

A je těžké dohlédnout důsledky téhle internetové horečky. „Je to taková černá skříňka. Nikdo přesně neví, co tam je a jak to funguje," myslí si Daniel Dočekal, publicista a spoluautor knihy Dítě v síti o internetové bezpečnosti. V tomhle světě bez zákonů se pohybují právě nejmladší uživatelé internetu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY