Nepečené dobroty

Interdrought2020.com Nepečené dobroty Image
Trávit čas knihou Nepečené dobroty! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nepečené dobroty a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Určite si pomyslíte - ďalšia kuchárska knižka. Ale sám názov vám napovie, že ide o knihu, ktorá vám ušetrí čas a samozrejme aj elektrickú energiu. Umožní vám naplno využiť vašu fantáziu a kreativitu.

NÁZEV SOUBORU: Nepečené dobroty.pdf

AUTOR: Viera Kačiaková

ISBN: 9788097051150

VELIKOST SOUBORU: 2,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nepečené dorty? NO JASNĚ! Nevíme, jak vy, ale my chceme uklohnit a jíst… nebo uklohnit, dát zchladit, mezitím se jít bavit a pak přijít, servírovat a pořádně si pomlaskat 🙂 Bez trouby. Mnohé dobroty zvládnou připravit i děti bez pomoci dospělých. Tak to bývá snadné! Ale vždycky s přáteli, s kamarády, s rodinou!

22 nejlepších receptů na pečené a nepečené dorty. Přidal: NejLucka, 26.12.2017 . Kategorie: Dorty, Dezerty, Moučníky, Nepečené dezerty, Tipy a ... Nejlepší domácí rohlíky 8 úžasných receptů na sladké dobroty s domácími jahodami Recepty s jahodami Nejlepší domácí chléb 8 receptů na nejlepší bublaniny s domácím ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY