Spánková revoluce

Interdrought2020.com Spánková revoluce Image
Trávit čas knihou Spánková revoluce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Spánková revoluce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Chceme-li něčeho docílit, je občas potřeba se na to vyspat!Nacházíme se uprostřed krize způsobené spánkovou deprivací, která má dalekosáhlé důsledky - pro naše zdraví, pracovní výkon, vztahy a také pro naši spokojenost. Spoluzakladatelka a šéfredaktorka zpravodajského webu The Huffington Post ve své nové knize směle prohlašuje, že to, co skutečně potřebujeme, je spánková revoluce. Získat zpět kontrolu nad svými životy můžeme pouze tak, že obnovíme svůj vztah ke spánku.V dnešním zrychleném, vždy připojeném, neustále vystresovaném a spánkově deprivovaném světě je naše potřeba kvalitně prospané noci důležitější - a současně nepolapitelnější - než kdykoli předtím. Spánková revoluce bije na poplach kvůli celosvětové spánkové krizi a zároveň nabízí podrobný plán, jak dosáhnout velkého spánkového procitnutí, které nám pomůže transformovat naše životy, společenství i celý svět.

NÁZEV SOUBORU: Spánková revoluce.pdf

AUTOR: Arianna Huffington

ISBN: 9788072526819

VELIKOST SOUBORU: 4,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Spánková revoluce bije na poplach kvůli celosvětové spánkové krizi a zároveň nabízí podrobný plán, jak dosáhnout velkého spánkového procitnutí, které nám pomůže transformovat naše životy, společenství i celý svět.

Detailní popis produktu. Krize, jež je způsobená spánkovou deprivací a v níž se nacházíme, na nás má rozsáhlý dopad. Ovlivňuje náš pracovní výkon, zdraví, vztahy nebo například spokojenost. Autorka ve své knize tvrdí, že je zapotřebí spánková revoluce.To znamená, získat zpět ztracenou kontrolu nad svými životy a tím obnovit i zdravý vztah ke spánku, jež je ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY