Francúzska kuchyňa

Interdrought2020.com Francúzska kuchyňa Image
Trávit čas knihou Francúzska kuchyňa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Francúzska kuchyňa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Francúzska domáca kuchyňa sa nepodobá na kuchyne iných krajín. Nachádzame tu množstvo variácií, ktoré závisia aj od toho, z ktorej časti Francúzska jedlo prichádza: môže byť výdatné alebo jemné a delikátne. Francúzi akoby inštinktívne vedeli, čo chutí najlepšie. Veria, že varenie a jedenie sú dve základné životné radosti, takže ich jedlá nie je príjemné len jesť, ale aj pripravovať. Tento drobný sprievodca francúzskou kuchyňou obsahuje zeleninové jedlá, ktoré môžeme konzumovať ako predjedlá alebo ľahké samostatné jedlá: mäso, hydinu a ryby, ktoré sú vhodné na rodinný stôl. Nájdeme tu aj najslávnejšie zákusky... Ochutnajte a dobrú chuť!

NÁZEV SOUBORU: Francúzska kuchyňa.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8071454257

VELIKOST SOUBORU: 1,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Francúzska kuchyňa sa vyznačuje predovšetkým kvalitnými prvotriednymi surovinami. Ťaží najmä z ideálneho prostredia, kde sa pomerne veľká časť Francúzska nachádza v prímorských oblastiach. Preto je aj ich kuchyňa bohatá na morské špeciality.

Lopinot vysvetlil, že francúzska kuchyňa je dosť rôznorodá a zahrňuje pestrú škálu typov varenia, vrátane toho, ktoré sa teraz nazýva molekulárna gastronómia a používa vedu na transformáciu chutí a vôní v jedle, „To však neznamená, že varenie sa mení na vedu: samo osebe je stále ešte umením."

SOUVISEJÍCÍ KNIHY