Rodinná firma

Interdrought2020.com Rodinná firma Image
Trávit čas knihou Rodinná firma! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Rodinná firma a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Rodinný podnik, v mnoha zemích nejobvyklejší a nejrozšířenější forma podnikání, se často potýká s otázkami ohledně následnictví a správy, a zejména pak vztahů mezi managementem, členy správní rady a příslušníky rodiny. Kniha přinášející statě od předních myslitelů a praktiků v oblasti rodinného podnikání pokrývá taková témata, jako je zajištění prosperující rodinné firmy, rodinná strategie, správa podniku a následnictví.

NÁZEV SOUBORU: Rodinná firma.pdf

AUTOR: Denise Kenyon-Rouvinez

ISBN: 9788074850950

VELIKOST SOUBORU: 1,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Příběh se odehrává v 19. století. Těhotná Hannah přichází z Mnichova do Gönningenu za Helmutem, otcem svého dítěte. Helmut je syn zámožného obchodníka se semeny a čeká ho svatba se Seraphinou. On se však rozhodne pro Hannah. Jsou spolu šťastní,…

Rodinná firma 2011 - Historický Dabing : CZ dabing Režie: Michael Keusch. Hrají: Henriette Richter-Röhl, Nico Rogner, Peter Sattmann, Gundi Ellert, Constantin von Jascheroff, Tatjana Blacher, Gabriela Benesch… Historický film, Rosamunde Pilcher: Rodinná firma Online zdarma na filmyon.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY