Rodinná firma

Interdrought2020.com Rodinná firma Image
Rodinná firma je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Denise Kenyon-Rouvinez. Přečtěte si s námi knihu Rodinná firma na interdrought2020.com
Rodinný podnik, v mnoha zemích nejobvyklejší a nejrozšířenější forma podnikání, se často potýká s otázkami ohledně následnictví a správy, a zejména pak vztahů mezi managementem, členy správní rady a příslušníky rodiny. Kniha přinášející statě od předních myslitelů a praktiků v oblasti rodinného podnikání pokrývá taková témata, jako je zajištění prosperující rodinné firmy, rodinná strategie, správa podniku a následnictví.

NÁZEV SOUBORU: Rodinná firma.pdf

AUTOR: Denise Kenyon-Rouvinez

ISBN: 9788074850950

VELIKOST SOUBORU: 2,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

„Rodinná firma není místem, kde je dovoleno plýtvat zdroji, kde se ztrácejí peníze v temných dírách vedoucích do kapes šedých eminencí nebo rovnou managementu samotnému. Proto jsou pro mě atributy rodinných firem inspirací i v oblasti veřejné správy," prohlásil.

Rodinná firma. Seděli jsme ve vířivce, měli v ruce sklenku vína a sledovali, jak se okolo nás belhají polomrtvoly. Ti lidé sotva lezli, plížili se s vypětím posledních zbytků sil do hotelu a vypadali jako trosky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY