Veľa kriku pre nič

Interdrought2020.com Veľa kriku pre nič Image
Veľa kriku pre nič je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor William Shakespeare. Přečtěte si s námi knihu Veľa kriku pre nič na interdrought2020.com
Shakespeare sa rád dal inšpirovať. Nielen staršími autormi – často aj sám sebou. To najlepšie však vymyslel vždy sám. Platí to aj o hre Veľa kriku pre nič, a v nej najmä o vzťahu Beatrice a Benedika. Tí dvaja vedú medzi sebou veselú vojnu, plnú nádherne štipľavých replík – až kým nezistia, že sa vlastne majú radi.William Shakespeare (1564 – 1616) nebol len veľký dramatik – bude sa o ňom vždy hovoriť aj ako o najväčšom básnikovi divadla. Aj nový slovenský preklad je dielom básnika – hru preložil Ľubomír Feldek. Preklad sa opiera o najlepšie kritické vydanie The Arden Shakespeare.

NÁZEV SOUBORU: Veľa kriku pre nič.pdf

AUTOR: William Shakespeare

ISBN: 9788055136097

VELIKOST SOUBORU: 8,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Veľa kriku pre nič, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Veľa kriku pre nič. Veľa kriku pre nič od 148 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Kupte knihu Veľa kriku pre nič (William Shakespeare) s 19 % slevou za 149 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY