Vražda před kamerou

Interdrought2020.com Vražda před kamerou Image
Hledáte knihu Vražda před kamerou? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Michael Brandman? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
V massachusettském městečku Paradise bývá podzim zpravidla idylický – jenže letos je všechno jinak. Ve městě se rozhodli natáčet hollywoodští filmaři. Dorazil početný štáb, spousta herců a také jedna utrápená hvězda. Marisol Hintonová je velmi krásná, přiměřeně talentovaná a značně zděšená tím, že by žárlivé projevy jejího odloučeného manžela mohly nabýt nebezpečných rozměrů. Když jí někdo začne vyhrožovat smrtí, Jesse a ostatní policisté z Paradisu mají nejvyšší pohotovost.Jesse se navíc stane svědkem děsivé automobilové nehody, způsobené nepozornou mladou řidičkou, a jen co dívku zatkne, politickým důsledkem tohoto kroku jsou konflikty s místními radními, okresním státním zástupcem a skupinou jistých velmi bohatých lidí. Dojde k vraždě a Jesseho pověst nekompromisního ochránce práva – a jeho život – jsou v ohrožení. Fool Me Twice je celkově jedenáctý román s Jessem Stonem a druhý od smrti Roberta B. Parkera, který tohoto hrdinu stvořil. Napsal ho Michael Brandman, jenž s původním autorem spolupracoval jako producent na sérii televizních filmů podle Parkerových románů, Hlavní postavu v nich ztvárnil Tom Selleck. To nejpodstatnější zůstává zachováno: čtivý styl, propracovaná zápletka a překvapivé zvraty.

NÁZEV SOUBORU: Vražda před kamerou.pdf

AUTOR: Michael Brandman

ISBN: 9788074614286

VELIKOST SOUBORU: 7,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Chtěla větší sledovanost, a tak před kamerou zastřelila svého přítele. Monalisa Perez přitom s Pedrem Ruizem čekala už druhé dítě. Prý ale šlo o jeho nápad. Pár si myslel, že kulku zastaví kniha na Ruizově hrudi. To se však nestalo a youtuberce teď hrozí až 10 let za katrem.

Vražda před kamerou. Kdo napsal knihu Vražda před kamerou? Autorem je Michael Brandman, Robert B. Parker. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY