Posvátnost sexuality

Interdrought2020.com Posvátnost sexuality Image
Posvátnost sexuality je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Daniel Odier. Přečtěte si s námi knihu Posvátnost sexuality na interdrought2020.com
Tantrismus je jedinou starobylou filozofií, jež přežila veškeré dramatické historické otřesy, invaze a vlivy, a dostává se k nám prostřednictvím nepřerušeného předávání od mistra k žákovi a jako jediná si také uchovala obraz Velké Bohyně coby nejvyššího zdroje síly. Celé tantrické linie následovaly velké ženské mistry a v dnešní době řada jogínek pokračuje v předávání této prastaré moudrosti. Po měsících hledání hluboko v Himálaji se Odier setkal s Déví, významnou jogínkou, jež ho vzala na mystickou cestu, která se nepodobala ničemu, co si kdy dokázal představit. Občas ho posouvala za hranice sexuálního prožitku, občas ho děsila zničením a přitom ho učila, co to znamená být opravdově živý, a znát božskou podstatu absolutní lásky.

NÁZEV SOUBORU: Posvátnost sexuality.pdf

AUTOR: Daniel Odier

ISBN: 9788075001283

VELIKOST SOUBORU: 9,18 MB

STÁHNOUT ČÍST

V tomto základním táboře osvícení se člověk tajně dozvěděl, jakou cestou jít kolem posvátné hory Kailás, stejně POSVÁTNOST SEXUALITY jako jak se setkat se členkami tajného sesterstva Deva Dasi, neboli „služebnic Božích", skládajícího se z básnířek, hudebnic, tanečnic a odbornic na posvátný sex.

Posvátnost sexuality. Setkání s absolutní láskou. Daniel Odier. Nahlédni dovnitř ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY