Kovové materiály 1

Interdrought2020.com Kovové materiály 1 Image
Trávit čas knihou Kovové materiály 1! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kovové materiály 1 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Obsah i rozsah předkládaných skript jsou založeny na autorových celoživotních zkušenostech v průmyslu a ve výzkumu a byly také konzultovány s vysokoškolskými učiteli i s odborníky z průmyslu. S posluchači dopravní fakulty pak byla konzultována srozumitelnost textů, aby byly pro studenty co nejlépe pochopitelné. Většina látky je věnována přeměnám (transformacím) struktur, jejichž správné pochopení je základním předpokladem k pochopení dějů odehrávajících se v krystalickém materiálu. Transformacemi vznikají různé struktury, které jsou nositelkami všech vlastností materiálů. Seznámení se s transformacemi a s vlastnostmi materiálů tak vede k vyvozování správných řešení problémů vyskytujících se v reálném prostředí průmyslu.

NÁZEV SOUBORU: Kovové materiály 1.pdf

AUTOR: Václav Machek

ISBN: 9788001052488

VELIKOST SOUBORU: 10,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pikatec Sada na nerezové materiály (180231010081) Čisticí sada - ošetřuje povrch, odstraňuje nečistoty, životnost 1 rok, vyhlazuje povrch, vystačí na 8-16 m2 Komplexní ochrana nerezových materiálůSada Nano Stainless Protection Pack se postará o dokonalé vyčištění a ochranu nerezových povrchů ve vaší domácnosti.

Kovové korálky - bižuterní kov stříbrné barvy - velikost 2,5x2mm - průvlek - 1,5mm. balení 2g - cca 80ks ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY