Tělo jako posilovna - Anatomie

Interdrought2020.com Tělo jako posilovna - Anatomie Image
Trávit čas knihou Tělo jako posilovna - Anatomie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tělo jako posilovna - Anatomie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sérií Tělo jako posilovna vytvořil její autor Mark Lauren nejúspěšnější fitnessovou koncepci naší doby a odstartoval velký celosvětový trend: trénink vahou vlastního těla bez jakýchkoli posilovacích zařízení. V této obrazové příručce předkládá autor více než 100 cviků a mnoho jejich variant v podobě barevných anatomických zobrazení a detailního návodu, jak cviky provádět. Cvičení, rozdělená podle svalových skupin na cviky hrudníku a ramen, paží a předloktí, hýždí, nohou a trupu, zahrnují všechny části těla a představují ideální základ ke komplexnímu tréninku celého těla. Díky tomu si můžete tento názorný trénink vahou vlastního těla nejen dokonale osvojit, ale provádět ho také cíleně a velmi účinně.

NÁZEV SOUBORU: Tělo jako posilovna - Anatomie.pdf

AUTOR: Mark Lauren

ISBN: 9788089311866

VELIKOST SOUBORU: 10,76 MB

STÁHNOUT ČÍST

★ ★ ★ ★ ★ 2 hodnocení Tělo jako posilovna 4.5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nejjednodušší pojetí fitness všech dob. Program, s nímž se dostanete do skvělé formy. Od kondičního trenéra jednotek speciálních operací, důmyslně jednoduchý, s rychlými ...

Kupte knihu Tělo jako posilovna Anatomie (Mark Lauren) s 22 % slevou za 272 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY