Chcete mě?

Interdrought2020.com Chcete mě? Image
Chcete mě? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jana Zakaria. Přečtěte si s námi knihu Chcete mě? na interdrought2020.com
Kniha o ochraně a chovatelství domácích zvířat, ochraně zvířat ve volné přírodě i o tom, co všechno se může stát a co se také stalo při záchraně opuštěných, zatoulaných či týraných zvířat je určena pro děti i jejich rodiče a prarodiče a vychází z TV pořadu „Chcete mě?“, jehož tvářemi jsou již mnoho let zpěvačka Marta Kubišové a herec Zdeněk Srstka. Hlavními hrdiny knihy jsou psi, kočky, prasátka, ale i ježci, vydry nebo orangutani a jejím obsahem jsou příběhy zvířat.

NÁZEV SOUBORU: Chcete mě?.pdf

AUTOR: Jana Zakaria

ISBN: 9788074480126

VELIKOST SOUBORU: 3,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Chcete mě? Maltézský psík byl odchycen - fenka Dne 10.12.2014 v podvečer bylo oznámeno, že se na ulici Dostojevského v Novém Jičíně volně bez dozoru potuluje malý pes.Vzhledem k tomu, že pes pobíhal po komunikaci a hrozilo jeho sražení vozidlem, byl odchycen a umístěn do kotce na služebně MP.

Jsem malej, hravej, chcete mě? Tak tuhle hlášku si budu pamatovat, až do konce života. Moc mne na to upřímně nebaví koukat, ale svůj účel to určitě plní. / Viděné epizody cca *22.dílů / ( Hodnocení: 4/10 ) (9.11.2009)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY