Chcete mě?

Interdrought2020.com Chcete mě? Image
Chcete mě? je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jana Zakaria. Přečtěte si s námi knihu Chcete mě? na interdrought2020.com
Kniha o ochraně a chovatelství domácích zvířat, ochraně zvířat ve volné přírodě i o tom, co všechno se může stát a co se také stalo při záchraně opuštěných, zatoulaných či týraných zvířat je určena pro děti i jejich rodiče a prarodiče a vychází z TV pořadu „Chcete mě?“, jehož tvářemi jsou již mnoho let zpěvačka Marta Kubišové a herec Zdeněk Srstka. Hlavními hrdiny knihy jsou psi, kočky, prasátka, ale i ježci, vydry nebo orangutani a jejím obsahem jsou příběhy zvířat.

NÁZEV SOUBORU: Chcete mě?.pdf

AUTOR: Jana Zakaria

ISBN: 9788074480126

VELIKOST SOUBORU: 4,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Důležitou součástí každého dílu „Chcete mě?" je pravidelná nabídka psů a koček. Dozvídáme se o případech lidské nezištné laskavosti a obětavosti. Domov tak nacházejí i starší či handicapovaná zvířata z nabídky - a patří k nim i koně, ale i třeba labutě, holubi či ježci.

Fence Jubilee byly dva roky, když ji do útulku Husky House v New Jersey odložil komerční chovatel s tím, že tak podivného psa jednoduše nedokáže prodat. Nešťastné zvíře se totiž narodilo s oční vadou, která mu sice nebrání v plnohodnotném životě, ale kvůli níž vypadá jako „špatně vycpané".

SOUVISEJÍCÍ KNIHY