Zabezpečovacia letecká technika

Interdrought2020.com Zabezpečovacia letecká technika Image
Trávit čas knihou Zabezpečovacia letecká technika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zabezpečovacia letecká technika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Letecká doprava a letectvo vôbec je jedna z mála ľudských činností, v ktorých sa tak rýchlo a v takej miere uplatňujú najnovšie vedecké poznatky a nové technológie. Možno je táto skutočnosť spôsobená už samotnou podstatou lietania, kde akýkoľvek nedostatok či porucha môže mať podstatné následky. Zlepšovanie vlastností ultraľahkých materiálov, nové netradičné konštrukcie lietadiel a pohonných jednotiek, nové palivá, ale aj elektronické navigačné zariadenia, systémy autopilota so zabudovanou inteligenciou, to všetko umožňuje skvalitnenie, zrýchlenie a hlavne zvýšenie miery spoľahlivosti a teda aj bezpečnosti leteckej dopravy.

NÁZEV SOUBORU: Zabezpečovacia letecká technika.pdf

AUTOR: Zdeno Žilka

ISBN: 807100894X

VELIKOST SOUBORU: 2,44 MB

STÁHNOUT ČÍST

Antikvariát Staroknih │ Ludvík Kulčák a kol. - Zabezpečovacia letecká technika (1999). Publikácia zaoberajúca sa zabezpečovacou leteckou technikou, určená predovšetkým študentom a pracovníkom zúčastneným na technickom zabezpečení letov, ale tiež pilotom, riadiacim letovej prevádzky či ďalším špecialistom civilného i…

Kniha Zabezpečovacia letecká technika - cvičenia iba za 4,27 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY