Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti

Interdrought2020.com Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti Image
Trávit čas knihou Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
TANATONAUT, -a m. (z řec. thanatos, smrt, a nautés, pův. lodivod): účastník letu na kontinent smrti 1492: První kroky Kryštofa Kolumba na americké půdě 1969: První kroky Neila Armstronga na Měsíci 2062: První kroky tanatonautů na kontinentu mrtvých 2068: První organizované zájezdy na onen svět Na počátku příběhu tanatonautů, dobyvatelů Ráje, je otázka stará jako lidstvo samo: Co se stane s člověkem po smrti? Tanatonauti se rozhodnou nalézt odpověď a vydají se prozkoumat poslední námi neprobádaný kontinent. Dostanou se za hranice naší představivosti, nahlédnou do snů a nepoznaných hrůz i slastí a octnou se v prostoru, kde rozluští záhady pronásledující nás odnepaměti… Je jejich cesta uskutečnitelná? Jak asi dopadne? A co si s jejich poznatky člověk počne? S udivujícím nadhledem, jejž mu zaručila vědecká erudovanost a rozsáhlé znalosti posvátných a tajných iniciačních textů hlavních náboženství a mytologií z nejstarších dob, s nezaměnitelným prozaickým talentem, který spočívá zejména ve schopnosti pojednat čtivě a odlehčeně i o těch nejvážnějších lidských problémech, a se zvláštním důrazem na individuální spirituální zkušenost vylíčil Bernard Werber v této knize, jak by mohla započít, proběhnout a vyústit tato nejfenomenálnější odysea všech dob.

NÁZEV SOUBORU: Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti.pdf

AUTOR: Bernard Werber

ISBN: 9788024224275

VELIKOST SOUBORU: 8,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Title: Cyklus andělů: Tanatonauti - Cestovatelé za hranice smrti - Bernard Werber epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 6:37:20 AM

Prodejny a výdejní místa více než 2 500× v ČR. Přihlášení Registrovat. Uživatelské jméno / E-mail Heslo:

SOUVISEJÍCÍ KNIHY