Jak se bránit psychické manipulaci

Interdrought2020.com Jak se bránit psychické manipulaci Image
Trávit čas knihou Jak se bránit psychické manipulaci! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak se bránit psychické manipulaci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Naše okolí nás neustále ovlivňuje. Lidské slovo má obrovskou moc - přikazovat, sugerovat, psychicky působit. Kromě toho na nás účinkuje víra, magie, dokonce i kletby. Je dobré pochopit principy všech těchto jevů a naučit se s nimi žít tak, aby jsme neztráceli svoji vlastní sílu a svobodnou víru. Tahle kniha je erudovaným a zároveň praktickým dílem na toto téma.

NÁZEV SOUBORU: Jak se bránit psychické manipulaci.pdf

AUTOR: M.M. Bubličenko

ISBN: 8081000560

VELIKOST SOUBORU: 6,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Šest praktických rad, jak se bránit manipulaci. 20. listopadu 2012 0:10, aktualizováno 0:10 Každému z nás někdy do cesty vkročí zdatný manipulátor. Ať už to je matka, šéf, neústupný obchodní partner nebo člověk, který nám na radnici slíbil lásku až za hrob, cítíme se zahnáni do kouta. A pokud se nám nepodaří ...

Osobnost se sklony k manipulaci využívá našich dobrých vlastností a ochoty k tomu, aby ovlivnila naše chování, a to trvale. Z toho jí pak plyne zisk, kterým si potvrzuje svůj narušený pocit vlastní hodnoty. Každý manipulátor potřebuje oběti, které jsou závislé na jeho osobě, zároveň je však závislý na nich i on sám.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY