Jak se bránit psychické manipulaci

Interdrought2020.com Jak se bránit psychické manipulaci Image
Trávit čas knihou Jak se bránit psychické manipulaci! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Jak se bránit psychické manipulaci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Naše okolí nás neustále ovlivňuje. Lidské slovo má obrovskou moc - přikazovat, sugerovat, psychicky působit. Kromě toho na nás účinkuje víra, magie, dokonce i kletby. Je dobré pochopit principy všech těchto jevů a naučit se s nimi žít tak, aby jsme neztráceli svoji vlastní sílu a svobodnou víru. Tahle kniha je erudovaným a zároveň praktickým dílem na toto téma.

NÁZEV SOUBORU: Jak se bránit psychické manipulaci.pdf

AUTOR: M.M. Bubličenko

ISBN: 8081000560

VELIKOST SOUBORU: 6,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jak se bránit psychické manipulaci - UMĚNÍ ŘÍCI NE 06/10/2019 12/02/2020 Obrana voči manipulácii Skutečný důvod, proč se prodavači podaří získat váš souhlas, pokud je profesionál a dostatečně vytrvalý, spočívá v tom, že velké množství lidí se slova NE nepodvědomě obává.

Jak se bránit psychické manipulaci 4. 4 recenze ; Kniha rozebírá podstatu manipulace lidské psychiky a uvádí množství metod, jak se jí bránit. Naše okolí nás neustále ovlivňuje. Současnou společnost můžeme bez zaváhání charakterizovat jako společnost masového informačního spotřebitele.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY