Děti pětilisté růže

Interdrought2020.com Děti pětilisté růže Image
Děti pětilisté růže je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jiřina Doležalová. Přečtěte si s námi knihu Děti pětilisté růže na interdrought2020.com
Kniha Jiřiny Doležalové Děti pětilisté růže nabízí procházku staletou historií jihočeského rodu Rožmberků. Je neobyčejně zajímavým a čtivým průvodcem jihočeskými městy a hrady, seznámí nás s výraznými postavami doby, kdy rod pětilisté růže hrál (nejen) v jižních Čechách významnou roli. Nahlédneme do života šlechty a poučíme se o rozvoji řemesel ve městech v rožmberské době. Nakonec ochutnáme, byť jen na papíře, i středověká jídla.

NÁZEV SOUBORU: Děti pětilisté růže.pdf

AUTOR: Jiřina Doležalová

ISBN: 9788087866078

VELIKOST SOUBORU: 2,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Jiřina Doležalová: Děti pětilisté růže. O jižních Čechách toho bylo napsáno mnoho: podrobné publikace o městech, hradech, zámcích, příručky pro cestovatele tímto krásným krajem, historické romány o slavných Jihočeších, vylíčeny byly osudy mnohých zajímavých postav souvisejících nedílně s tímto krajem oslaveným také řadou děl básnických.

Kupte knihu Děti pětilisté růže (Jiřina Doležalová) s 30 % slevou za 244 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY