Česká republika

Interdrought2020.com Česká republika Image
Trávit čas knihou Česká republika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Česká republika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
5. aktualizované vydání. Atlas České republiky zobrazuje úplnou silniční síť a je doplněn značenými mezinárodními, dálkovými a regionálními cyklotrasami I. až IV.třídy. Dále jsou v mapě vyznačeny informační střediska, certifikovaná zařízení „Cyklisté vítáni“, kempy, hrady, zříceniny a zámky, rozhledny a technické památky, přírodní zajímavosti, památky UNESCO. Atlas obsahuje 78 mapových listů, dále rejstřík všech sídel s jejich PSČ, aktuální seznam informačních středisek s kontakty, aktuální seznam certifikovaných zařízení „Cyklisté vítáni“ s kontakty a přehledný seznam všech značených cyklotras rozdělených podle kategorií. Atlas je doplněn přehlednou mapkou Evropy se sítí cyklotras EuroVelo. Měřítko 1:240 000, formát A5 s praktickou kroužkovou vazbou.

NÁZEV SOUBORU: Česká republika.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788072334230

VELIKOST SOUBORU: 5,48 MB

STÁHNOUT ČÍST

PRONÁJEM UŽITKOVÝCH VOZIDEL FRAIKIN ČESKÁ REPUBLIKA je lídrem v oblasti pronájmu užitkových vozů a dodávek. Mezi naše klienty patří firmy a instituce využívající automobily v každodenním provozu. Díky našim řešením se zákazníkům daří optimalizovat náklady na provoz a šetřit čas. Čtěte více

Vaše oblíbená kosmetika neustále na dosah. Nakupujte online a využijte pohodlné doručení Avon Lady/Gentlemanem. A nebo se jimi sami staňte a objevte moře výhod.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY