Příprava a provádění organizačních změn

Interdrought2020.com Příprava a provádění organizačních změn Image
Trávit čas knihou Příprava a provádění organizačních změn! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Příprava a provádění organizačních změn a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na českém trhu dosud chyběla publikace, která by manažerům přinesla kvalifikovaný návod, jak při realizaci organizačních změn postupovat. Tento nedostatek se snaží napravit autor naší knihy. Seznámí čtenáře s typy organizačních struktur, organizačními konflikty, důvody pro provedení organizačních změn, řízením organizačních změn ap.

NÁZEV SOUBORU: Příprava a provádění organizačních změn.pdf

AUTOR: Zbyněk Pitra

ISBN: 8071696234

VELIKOST SOUBORU: 6,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování ... Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce ... Činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců od 20. 12. 2004 od 22. 07. 2010 ...

Předmět Inovace v podniku (FP-RipK) Na serveru studentino.cz naleznete nejrůznější studijní materiály: zápisky z přednášek nebo cvičení, vzorové testy, seminární práce, domácí úkoly a další z předmětu FP-RipK - Inovace v podniku, Fakulta podnikatelská, Vysoké učení technické v Brně (VUT).

SOUVISEJÍCÍ KNIHY