To najlepšie zo mňa

Interdrought2020.com To najlepšie zo mňa Image
Trávit čas knihou To najlepšie zo mňa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu To najlepšie zo mňa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Každý by rád veril, že večná láska existuje. Aj ona tomu verila, keď mala osemnásť.V roku 1984 boli Amanda a Dawson spolužiakmi na strednej škole. Pochádzali z odlišných sociálnych pomerov, napriek tomu medzi nimi vznikla priam osudová láska. Meštiacka spoločnosť severokarolínskeho mestečka Oriental im ju nedopriala. Sklamaná Amanda odišla študovať na vysokú školu a Dawsona po tragickej autonehode zavreli do väzenia.Nevideli sa celé štvrťstoročie, až kým sa nestretli na pohrebe spoločného priateľa Tucka. Plnia jeho poslednú vôľu a spoznávajú, že staré city sa vracajú s novou silou. Ani jeden z nich nemá šťastný život. Dawson žije sám, pracuje na ropných plošinách v mori a tajne podporuje rodinu, ktorú nechtiac pripravil o otca. Amanda je vydatá, matka troch detí, ale jej vzťah s manželom alkoholikom, poznačený smrťou malej dcérky, stroskotal. Príležitosť zmeniť doterajší život je na dosah ruky, ale... je to ešte možné? Dá sa prepísať minulosť? A je láska naozaj to najcennejšie, čo môže človek darovať? Sparksov román To najlepšie zo mňa sa, podobne ako ďalšie autorovebestsellery, stal predlohou filmu s názvom Čo s láskou, ktorý sa uvádza v našich kinách.

NÁZEV SOUBORU: To najlepšie zo mňa.pdf

AUTOR: Nicholas Sparks

ISBN: 9788055163956

VELIKOST SOUBORU: 4,67 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ktoré z nich bolo to najlepšie? Pozrite si všetkých finalistov ešte raz a vyjadrite svoj názor. Superstar. 24. máj 2020, 23:50 Prvé finále je za nami. ... Kúsok zo mňa: 115. a 116. epizóda 5 Najlepšie kamošky z Divokého anjela sa po rokoch stretli: Nechýbal ani tradičný pozdrav Dajto. Najnovšie ...

To najlepšie zo mňa Autor Sparks Nicholas. Každý by rád veril, že večná láska existuje. Aj ona tomu verila, keď mala osemnásť. V roku 1984 boli Amanda a Dawson spolužiakmi na strednej škole.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY