Lidské tělo v kostce

Interdrought2020.com Lidské tělo v kostce Image
Trávit čas knihou Lidské tělo v kostce! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Lidské tělo v kostce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Ohromující fotografie a 3D ilustrace doprovázené přehledným informativním textem umožňují poznat a pochopit mnohá tajemství lidského těla – od jeho fungování přes procesy, které se odehrávají pod naší kůží či v jednotlivých orgánech, od život zachraňujících reflexů po buňky, které svádějí boj s bakteriemi, přes záhady mozku, jakými je například vytváření vzpomínek… S další knihou ze zavedené edice spatříte zázrak lidského těla tak, jak jste ho nikdy předtím neviděli.

NÁZEV SOUBORU: Lidské tělo v kostce.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788024262468

VELIKOST SOUBORU: 10,40 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha David Kachlík Lidské tělo v kostce, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze David Kachlík Lidské tělo v kostce.

Kupte knihu Lidské tělo v kostce (collegium) s 19 % slevou za 400 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY