5 dní - a váš tínedžer bude iný

Interdrought2020.com 5 dní - a váš tínedžer bude iný Image
Trávit čas knihou 5 dní - a váš tínedžer bude iný! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 5 dní - a váš tínedžer bude iný a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hovorí sa, že najväčším zadosťučinením pre rodičov je, keď ich deti majú vlastných tínedžerov... Je to možno trochu prehnané vyhlásenie, ale každý rodič, ktorý so svojimi deťmi týmto obdobím prešiel, vie, o čom sa hovorí. Táto kniha môže vám rodičom v tomto únavnom období veľmi pomôcť. Dr. Kevin Leman je medzinárodne uznávaný rodinný terapeut a autor mnohých bestsellerov o vzťahoch a výchove. So sebe vlastným vtipom a „sedliackym“ rozumom pomáha rodičom:- lepšie komunikovať s ich dospievajúcimi deťmi,- vytvoriť zdravé hranice,- získať si rešpekt – a dokonca obdiv – ich dospievajúcich detí,- absolvovať kritické roky so sebadôverou,- vybaviť deti všetkým, čo budú v živote potrebovať.

NÁZEV SOUBORU: 5 dní - a váš tínedžer bude iný.pdf

AUTOR: Kevin Leman

ISBN: 9788081560040

VELIKOST SOUBORU: 2,13 MB

STÁHNOUT ČÍST

5 dní - a váš tínedžer bude iný - Kevin Leman . Hovorí sa, že najväčším zadosťučinením pre rodičov je, keď ich deti majú vlastných tínedžerov... Je to možno trochu prehnané vyhlásenie, ale každý rodič, ktorý so svojimi deťmi týmto obdobím prešiel, vie, o čom sa hovorí.

5 dní a váš tínedžer bude iný (978-80-8156-004-0) Kniha - autor Kevin Leman, 280 stran, slovensky, brožovaná bez přebalu lesklá Hovorí sa, že najväčším zadosťučinením pre rodičov je, keď ich deti majú vlastných tínedžerov...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY