Kleopatra, egyptská princezná

Interdrought2020.com Kleopatra, egyptská princezná Image
Trávit čas knihou Kleopatra, egyptská princezná! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kleopatra, egyptská princezná a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kleopatra - vyzvedačka, diplomatka a dobrodružka dávno predtým, ako dozrela na ženu. Na míle vzdialená od obyčajnej zvodkyne, dynastický a duchovný potomok Alexandra Veľkého a dcéra Ptolemaia XII., faraóna dvoch krajín egyptských.Toto fascinujúce dielo, podložené skutočnými faktami a zasadené dočarovných kulís veľkého mesta Alexandrie v prvom storočí pred Kristom, severoafrickej púšte a hlavného mesta Ríma, je príbehom Kleopatrinej ranej mladosti, predtým ako ju láska, peniaze a ctižiadosť vrhli do stredu dejín a zabezpečili jej stále miesto v histórii ľudstva.

NÁZEV SOUBORU: Kleopatra, egyptská princezná.pdf

AUTOR: Karen Essex

ISBN: 8022011851

VELIKOST SOUBORU: 1,52 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kleopatra. Ženy, které psaly historii: Kleopatra. Kleopatra (1963) Skvosty britského muzea (1/3) Tutanchamon. Egypt. Příběh Egypta. Mysterium Egypta. Kleopatra (1999) Hledání Kleopatry. Rozluštěné poklady: Faraonovo Město.

Kostým egyptskej Kleopatry. Kostým egyptskej Kleopatry. Aj napriek aktuálnym nepriaznivým situáciám sme tu stále pre Vás a náš eshop Heliumking funguje v normálnom režime, kde sa snažíme objednávky odoslať tak, aby ste ich mali už na druhý deň doma.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY