Kleopatra, egyptská princezná

Interdrought2020.com Kleopatra, egyptská princezná Image
Hledáte knihu Kleopatra, egyptská princezná? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2002 a autorem je Karen Essex? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kleopatra - vyzvedačka, diplomatka a dobrodružka dávno predtým, ako dozrela na ženu. Na míle vzdialená od obyčajnej zvodkyne, dynastický a duchovný potomok Alexandra Veľkého a dcéra Ptolemaia XII., faraóna dvoch krajín egyptských.Toto fascinujúce dielo, podložené skutočnými faktami a zasadené dočarovných kulís veľkého mesta Alexandrie v prvom storočí pred Kristom, severoafrickej púšte a hlavného mesta Ríma, je príbehom Kleopatrinej ranej mladosti, predtým ako ju láska, peniaze a ctižiadosť vrhli do stredu dejín a zabezpečili jej stále miesto v histórii ľudstva.

NÁZEV SOUBORU: Kleopatra, egyptská princezná.pdf

AUTOR: Karen Essex

ISBN: 8022011851

VELIKOST SOUBORU: 8,46 MB

STÁHNOUT ČÍST

Uživatelské hodnocení a recenze na Dětský karnevalový kostým EGYPTSKÁ KRÁLOVNA KLEOPATRA. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru.

Kleopatra (2/2) 14:50 - 17:40, sobota (18. únor) Herci: R. McDowall, R. Burton, R. Harrison, M. Landau, None E.Taylorová Historické drama USA/VB/Švýc. (1963). Slavná a krásná egyptská královna Kleopatra se snaží prostřednictvím mocných mužů dosáhnout všech svých cílů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY