Hlupýš

Interdrought2020.com Hlupýš Image
Hlupýš je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Magdalena Wagnerová. Přečtěte si s námi knihu Hlupýš na interdrought2020.com
Jak slimák zahradní ke štěstí příšel. Pohádkový příběh s nádhernými ilustracemi Martiny Skaly o poněkud hloupém slimákovi se odehrává v prostoru jedné obyčejné zahrady od jara do zimy. V zahradě žije všemožná havěť, rostou zde květiny i zelenina, ovocné stromy, ale je tu také nebezpečný skleník, k němuž není radno se přibližovat. Jednoho dne vznikne hádka mezi vosami místními a sousedními o zralé třešně. Rozepře přeroste v diplomatickou krizi. A slimák Hlupýš se jaksi mimoděk dostává do středu dění. Přežije všechny nástrahy, které na něj čekají při putování z jednoho konce zahrady na druhý?

NÁZEV SOUBORU: Hlupýš.pdf

AUTOR: Magdalena Wagnerová

ISBN: 9788020418913

VELIKOST SOUBORU: 5,82 MB

STÁHNOUT ČÍST

0 hodnocení Hlupýš 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jak slimák zahradní ke štěstí příšel. Pohádkový příběh s nádhernými ilustracemi Martiny Skaly o poněkud hloupém slimákovi se odehrává v prostoru jedné obyčejné zahrady od jara do zimy.

Hlupýš od Magdalena Wagnerová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY