Kontroverzní názory v právu

Interdrought2020.com Kontroverzní názory v právu Image
Trávit čas knihou Kontroverzní názory v právu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kontroverzní názory v právu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Sborník prezentuje příspěvky z devátého ročníku konference Olomoucké debaty mladých právníků 2015. Letošním tématem debaty byly kontroverzní názory v právu. Jak se ukázalo, názorů, které v právu vyvolávají kontroverzi, je více, než by si leckdo myslel. Z jednotlivých příspěvků i následné diskuze vyvstala řada zajímavých právních názorů, se kterými se můžete díky tomuto sborníku detailněji seznámit. Za všechny jmenujme hned několik příspěvků věnujících se například velmi aktuálnímu rozhodnutí amerického Nejvyššího soudu o manželstvích osob stejného pohlaví či problematice uprchlictví a s tím spojenými praktickými otázkami. Účastníci konference nabídli zajímavé názory na vznik nového procesního předpisu k pracovnímu právu na Slovensku, jejichž písemné zachycení naleznete i v tomto sborníku. Autoři se nevyhnuli ani zdánlivě okrajovým problémům jako výživnému mezi sourozenci, svěřenskému fondu či ústnímu jednání v řízení o jiném správním deliktu.

NÁZEV SOUBORU: Kontroverzní názory v právu.pdf

AUTOR: Lucia Madleňáková

ISBN: 9788075021113

VELIKOST SOUBORU: 4,58 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kontroverzní názory v právu - Sborník odborných příspěvků z mezinárodní konference Lucia Madleňáková , Hana Vičarová Hefnerová Běžná cena:

Výsledky hledání výrazu kontroverzní Hledané slovo 'kontroverzní' bohužel nebylo nalezeno. Zkuste najít zadané slovo pomocí vyhledávače Google . Knihy Kontroverzní názory v právu autor: Hefnerová Hana Vičarová, Madleňáková Lucia doporučená cena: ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY