Zita Kabátová: Vůně času...

Interdrought2020.com Zita Kabátová: Vůně času... Image
Trávit čas knihou Zita Kabátová: Vůně času...! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Zita Kabátová: Vůně času... a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Herečka Zita Kabátová-Zavřelová je dnes již opravdovou legendou československého a posléze českého filmu. Ve svých 98 letech si stále všechno pamatuje, což je skutečně obdivuhodné. My vám nyní přinášíme to nejlepší ze tří dnes už vyprodaných knižních titulů poslední žijící prvorepublikové filmové hvězdy Zity Kabátové (Lásky a lidé mého života, Moje první republika, Bez servítků...) v jedné knize! Je doplněna novými fakty, která v prvních vydáních těchto publikací nevyšla. Bohatá fotopříloha.

NÁZEV SOUBORU: Zita Kabátová: Vůně času....pdf

AUTOR: Marie Formáčková

ISBN: 9788087090350

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky

Zita Kabátová, skifa ... Na milované děti a partnera nemáte v poslední době tolik času, a proto si to s nimi teď užíváte. Především dětičky si zaslouží více pozornosti. Pomozte jim s učením a rozvíjením fantazie. Není to legrace. Lev.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY