Nová filmová historie

Interdrought2020.com Nová filmová historie Image
Trávit čas knihou Nová filmová historie! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Nová filmová historie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Antologie Nová filmová historie nabízí odpovědi na některé základní otázky historie filmu, médií a audiovizuální kultury.Cílem knihy je představit českému čtenáři obor filmových studií jako rovnocenného partnera ostatních společenských věd. K tomu má sloužit výběr vzorových textů reprezentujících nejdůležitější současné myšlenkové proudy a osobnosti filmové historiografie. Tyto proudy lze schematicky označit třemi termíny: nová filmová historie, socio-kulturní historie kinematografie a archeologie médií. Vybrané texty se seskupují do pěti skupin s pěti tématy: teorie filmové a mediální historiografie, raná kinematografie, přechod mezi klasickým a postklasickým filmem, filmový zvuk, intermedialita a dějiny médií.

NÁZEV SOUBORU: Nová filmová historie.pdf

AUTOR: Petr Szczepanik

ISBN: 0

VELIKOST SOUBORU: 10,73 MB

STÁHNOUT ČÍST

Celé epizody zdarma, exkluzivní videa ze zákulisí, online chaty nebo soutěže. To a ještě víc z vaší oblíbené televize.

Pořad "Cestománie" se od 14. září 2004 přesunula na obrazovku nejúspěšnější české komerční televize NOVA pod novým názvem "Nová Cestománie". Důkaz, že úspěšní...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY