Bůh, Izrael a Šílo

Interdrought2020.com Bůh, Izrael a Šílo Image
Trávit čas knihou Bůh, Izrael a Šílo! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Bůh, Izrael a Šílo a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poutavá biblická a historická sága o zemi Izrael a židovském národu. Bůh, Izrael a Šílo je kniha o víře i boji a odehrává se přímo v biblickém centru Izraele – v starodávném Šíle – na místě, kde kdysi stál židovský Svatostánek.V Izraeli stěží uběhne den, aby se ve zprávách neprojednávaly mírové plány. Stejně tak stěží uběhne den bez pokusu o teroristický útok. Zcela novým způsobem v této knize zjistíte, jaká je politická a náboženská perspektiva židovského národa. Poznáte pravdu o národu, o kterém se často mluví jako o „vyvoleném lidu“.David Rubin, bývalý starosta Šíla, ve své knize píše o statečných rodinách, které žijí v biblickém centru Izraele, a budují jej navzdory všem překážkám. Zároveň vypráví svůj neuvěřitelný příběh, kdy jako zázrakem unikl kulkám teroristů.

NÁZEV SOUBORU: Bůh, Izrael a Šílo.pdf

AUTOR: David Rubin

ISBN: 9788090548435

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

STÁHNOUT ČÍST

Rubin David - Bůh, Izrael Šílo. Poutavá biblická a historická sága o zemi Izrael a židovském národu. Bůh, Izrael a Šílo je kniha o víře i boji a odehrává se přímo v biblickém centru Izraele - v starodávném Šíle - na místě, kde kdysi stál židovský Svatostánek.

Poutavá biblická a historická sága o zemi Izrael a židovském národu. Bůh, Izrael a Šílo je kniha ovíře i boji a odehrává se přímo v biblickém centru Izraele - v starodávném Šíle - na místě, kde kdysi stál židovský Svatostánek.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY